FORMET Sp.j.

 

Precyzyjna obróbka skrawaniem metalu - toczenie i frezowanie CNC

Bielsko-Biała Śląsk

info: +48 604 953 000

FORMET - Precyzyjna obróbka skrawaniem metalu » Kontakt

 

 

FORMET Spółka jawna WOŹNIAK, BOROWIEC 

(poprzednia nazwa "Formet sc PPU Woźniak P., Borowiec J.")


ul. gen. Maczka 71
43-300 Bielsko-Biała
e-mail: formetsc@poczta.fm

Tel/fax 33 816 48 96, 604 953 000

NIP 937-23-45-763
REGON 072730320

Nr rachunku bankowego:  55 1240 6449 1111 0000 5289 5906

 

Szanowni Państwo,


Wypełnienie formularza kontaktowego stanowi wyrażenie zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych udostępnionych w formularzu  w celach marketingowych, co obejmuje m.in. poznanie potrzeb Klienta oraz przygotowanie odpowiedniej oferty.

 Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych:
 

Administrator danych: Administratorem danych jest  Formet Spółka jawna WOŹNIAK, BOROWIEC

Dane kontaktowe: Z administratorem można się skontaktować poprzez adres email: formetsc@poczta.fm pod numerem telefonu 338164896 lub pisemnie (adres siedziby administratora).
 

Cele przetwarzania oraz podstawa prawna przetwarzania: Pani/Pana dane będą przetwarzane wyłącznie w celach określonych powyżej. Podstawą prawną przetwarzania danych jest Pani/Pana zgoda.

Okres przez który dane będą przechowywane: Dane będą przetwarzane do momentu cofnięcia przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych.

 Odbiorcy danych: Pani/Pana dane nie będą przekazywane.

Przekazywanie danych poza Europejskim Obszarem Gospodarczym: Pani/Pana dane nie będą przekazywane do odbiorców znajdujących się w państwach poza EOG.

Prawa osoby, której dane dotyczą: Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawa żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania. W sytuacjach przewidzianych prawem przysługuje Pani/Panu prawo sprzeciwu wobec przetwarzania na potrzeby marketingu bezpośredniego.
Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Przysługuje Pani/Panu także prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Pani/Pana danych osobowych w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Może Pani/Pan przesłać te dane innemu administratorowi danych.

Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych.

W celu realizacji powyższych praw należy skontaktować się z administratorem danych. Można to zrobić np. przesyłając stosowny wniosek na adres siedziby administratora lub mailowo na adres formetsc@poczta.fm.

Informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu: W związku z przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w powyższym celu nie zachodzi zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie.

Informacja o dobrowolności podania danych: Podanie danych w celach marketingowych jest dobrowolne.

FORMET - Precyzyjna obróbka skrawaniem metalu » Kontakt » Mapka lokalizacyjna